PARUKY

PO ČEM ŽENY TOUŽÍ?

Ženy touží být krásné, touží se líbit, cítit se dobře, touží po někom a někdy touží být úplně někým jiným a vypadat jinak ... A my se jim snažíme tato přání plnit. Určitě pokud jde o změnu či úpravu zevnějšku.

Studio LUDWIG poskytuje služby v oblasti kadeřnictví, kosmetiky a poradenství. Obchod s parukami a doplňky - naše Parukárna – má logickou návaznost. Kdo z nás nezatoužil alespoň na chvíli po změně?

Z blondýnky brunetou či zrzkou! Z krátkých vlasů mít dlouhé během okamžiku!

Někdy nás ke změně donutí i nečekané okolnosti, jako například nemoc. Ale i na tuto alternativu jsme připraveni – tým speciálně vyškolených asistentek poradí každému i Vám!

Žena s parukou v zrcadle.

JAKOU PARUKU SI KOUPIT?

Máte na výběr – nabízíme paruky z přírodních vlasů i z vlasů umělých. Rádi vám s výběrem pomůžeme.
Pocit pohody a soukromí je při výběru vhodné paruky důležitý, k dispozici je zkušební kabina i proškolený personál. Rezervujte si konkrétní čas a naše asistentka se bude věnovat pouze vám! I v paruce se můžete cítit sama sebou nebo naopak jako někdo úplně jiný! Zkuste to a budete mile překvapena.

Paruky z přírodních vlasů

Paruky z přírodních vlasů mají příjemnou vzdušnou monturu (síťku uvnitř paruky) a jednoduše se nasazují.

Mají delší životnost, ale jsou náročnější na údržbu a úpravu účesu. Také jejich pořizovací cena je vyšší.

Paruky z umělých vlasů

Paruky z umělého vlákna jsou k nerozeznání od pravých vlasů, a to jak pohledem, tak na dotek. Vlákno je japonské výroby a má tzv. „tvarovou paměť“ - dokonale drží tvar a po umytí se vlasy samy vracejí do původního účesu, což je velice praktické! Mají mnoho přirozených odstínů, melírů a střihů, které korespondují s nejmodernějšími trendy. Nespornou výhodou je i cena.

Zákazníkům všech tuzemských zdravotních pojišťoven poskytujeme možnost uplatnění zdravotního poukazu - 1000 Kč.

AKCE LEDEN - ÚNOR

U nás rozdáváme dárky nejen o Vánocích!!
Připravili jsme pro vás na začátek nového roku další akci – při zakoupení paruky dostanete od nás ZDARMA šampón ze speciální řady vlasové péče o umělé vlasy v hodnotě 250 Kč. A takový dárek se vždycky hodí!

Paruky, které prodáváme jsou vyrobeny ze 100% umělých vláken Modacrylic. Tato vlákna mají tu výbornou vlastnost, že krásně drží tvar, jsou příjemná na dotek a na pohled skoro k nerozeznání od pravých vlasů. O takovou paruku je ale třeba náležitě pečovat a právě k tomu slouží speciální řada vlasové péče, která obsahuje šampón, kondicionér a další produkty.

-->

Galerie

ŠÁTKY, TURBANY A ČEPICE

Šátky, turban a čepice z přírodních prodyšných materialů nejsou jen módním doplňkem, ale také chrání hlavu před chladem, omezují riziko spálení kůže při pohybu na slunci a pomáhají nám cítit se dobře a komfortně.

Není šátek jako šátek! Studio LUDWIG nabízí široké spektrum střihů a tvarů, nádherné kvalitní látky a modely vytvořené speciálně pro ženy, které řeší dočasnou ztrátu vlasů.

Přijďte vyzkoušet i krásné turbany a slušivé čepice s nádhernými aplikacemi!

Šátky

Široká nabídka modelů a variant, jak šátky vázat. Krásné látky a vzory.
Naše asistentky jsou vám k dispozici. Naučí vás, jak šátky vázat, a pomohou vybrat ten ideální model pro vás.

Turbany

Praktické a velice slušivé modely různých střihů.
Vše z příjemných materiálů.

Čepice

Čepičky z příjemných materiálů na domácí nošení a na spaní. Elegantní čepice na denní nošení v různých barvách, od černé až po jemné pastelové odstíny. Vše podle posledních módních trendů.

Galerie

KONTAKTY

PROVOZOVNA
 • MINSKÁ 9, VRŠOVICE, PRAHA 10
 • +420 271 723 817
 • +420 776 733 296
 • rezervace@studioludwig.cz
DOPRAVNÍ SPOJENÍ
 • Tram
  4, 22 Čechovo náměstí
  6, 7, 24 Bohemians
 • Bus
  124, 139
OTEVÍRACÍ DOBA
Kadeřnictví, Kosmetika a Manikúra
 • Po - Pá 8-19 hod.
 • U pánského a dětského kadeřnictví: Bez objednání!
Zdravotnické potřeby, Parukárna
 • Po-Čt  9-17 hod.
  Pá       9-15 hod.
 • Možnost rezervace termínu i mimo otevírací dobu.