ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY

pro ženy po operaci prsu

Nikdo z nás není perfektní. Důležité je mít se rád a věřit si, získat zpět pocit jistoty a chuť do života. Budete překvapené, jak i zdánlivé maličkosti mohou pomoci.

I Vy se můžete bez ostychu vrátit zpět do společnosti, být aktivní, sportovat a žít váš život. Postaráme se, aby na Vás nebyla patrná žádná změna. Stačí si vybrat z bohaté nabídky pomůcek pro ženy po operaci prsu.

Tisíce žen před Vámi to dokázaly. Dokážete to i Vy!

Uvidíte, že i po operaci můžete vypadat elegantně a cítit se dobře, vybavená vhodnou silikonovou prsní náhradou (epitézou) - a to i v plavkách nebo při sportu!

PROČ ZAJÍT K NÁM?

Výběr epitézy chce čas a možnost v klidu si vyzkoušet více typů, tvarů a velikostí. Naše asistentky Vám ochotně pomohou i s výběrem zdravotního prádla. Udělejte si pro sebe čas. Naplánujte si návštěvu u nás tak, abyste při zkoušení nemusela sledovat hodinky a vybírala si náhradu i prádlo bez stresu. Nebo se přijďte jen podívat a informovat.

Přijímáme i lékařské poukazy.

Praktická rada: Nejlepší je zkoušet epitézu v jednobarevném upnutém tričku, ve kterém vyniknou případné velikostní a tvarové nesrovnalosti. S epitézou budete denně trávit až 16 hodin, její výběr nelze vyřešit objednávkou z katalogu.

I nákup epitézy může být příjemný, v hezkém prostředí, diskrétně a s milým personálem, který je na tyto služby speciálně vyškolen. Je možné se i předem telefonicky objednat a vybrat si vhodný termín jen pro vás. Věříme, že u nás najdete vše potřebné a budete se k nám rády vracet!

Chcete o nás vědět víc?

Pokud se chcete informovat o možnostech kompenzačních pomůcek a o všem, co s nimi souvisí, využijte naší BEZPLATNÉ PORADNY. Stačí si domluvit volný termín nebo využít služeb ONLINE PORADNY. Rády vám pomůžeme a vše vysvětlíme.

Chci se objednat

POOPERAČNÍ VÝROBKY


Pooperační výrobky

Pooperační výrobky

Výrobky pooperační péče jsou navrženy dle specifických potřeb žen bezprostředně po operaci prsu, patří sem pooperační a kompresivní podprsenky a látková pooperační epitéza.

Pooperační podprsenky Měkké podprsenky s jemnými švy a vysokým podílem bavlny poskytují podporu v průběhu hojení, při ozařování i chemoterapiích. Kompresivní podprsenky snižují nebezpečí rizika pooperačního otoku, hematomu a lymfedému. Přední zapínání pooperačních podprsenek ocení pacientky při pobytu v nemocnici nebo i v domácím léčení.

Pooperační látková epitéza Slouží k obnovení symetrie těla ihned po operaci. Je velmi jemná, lehká a nedráždí citlivou oblast jizvy. Nosí se v kapsičce pooperační podprsenky. Je určena pouze na pooperační období, poté se nahradí epitézou silikonovou.
Všechny modely, které máme na prodejně, najdete i na našem e-shopu, podívejte se na E-SHOP pooperační výrobky.

Co je to epitéza?

Epitéza

Silikonové epitézy se doporučují 6 – 8 týdnů po operaci, záleží na rychlosti hojení a citlivosti rány. Výběr správné epitézy ovlivňuje velikost a tvar prsu. Záleží také na typu postavy a způsobu provedené operace.

V současné době je nabídka epitéz velmi pestrá. V naší provozovně najdete epitézy zn. Amoena a Anita. Obě společnosti se na trhu pohybují již desítky let a jejich výrobky splňují ty nejvyšší nároku na kvalitu a spolehlivost.

Silikonové epitézy jsou vyrobeny ze silikonového gelu, který svými vlastnostmi připomíná lidskou tkáň a chová se velice přirozeně jako vlastní prs.

Je velice důležité vybrat si tu správnou epitézu, která bude vyhovovat právě vám.

Všechny modely, které máme na prodejně, najdete i na našem e-shopu, podívejte se na E-SHOP epitézy.


V nabídce jsou například:
 • epitézy neodlehčené či odlehčené
 • epitézy na sport a aktivní život
 • epitézy samolepivé
 • epitézy korekční

SILIKONOVÁ EPITÉZA Authentic

Podprsenky, plavky a oblečení

Podprsenky

Pohodlné a funkční
Podprsenky splňují náročné požadavky žen na každodenní pohodlné nošení a navíc i krásně sedí. Jsou vyrobeny dle specifických požadavků žen po operaci prsu.

Všechny modely, které máme na prodejně, najdete i na našem e-shopu, podívejte se na e-shop spodní prádlo.

Plavky

Plavání a cvičení ve vodě jsou ideální sportovní aktivity, které mohou ulehčit návrat do původní fyzické a psychické kondice.

Zdravotní plavky
jsou ušity z velmi kvalitních materiálů s vysokým podílem elastanu. Mají dokonale propracované střihy a moderní design. Jednodílné i dvoudílné.

Všechny modely, které máme na prodejně, najdete i na našem e-shopu, podívejte se na e-shop plavky..

PLAVKY a EPITÉZA AQUA

Oblečení

Domácí oblečení - pro chvíle uvolnění nebo na spaní. Je vyrobeno z kvalitních splývavých materiálů, velice příjemné.

Oblečení pro relaxaci - nabízí elegantní módu na volný čas a cestování.

Sportovní oblečení - vysoce funkční a inovativní materiály podporují snadné odpařování potu a udržují pokožku suchu. Zajišťují komfortní pocit a volný pohyb.
Všechny horní díly a topy mají všitou podprsenku s kapsami pro nošení prsní epitézy.

Všechny modely, které máme na prodejně, najdete i na našem e-shopu, podívejte se na e-shop oblečení..

KONTAKTY

PROVOZOVNA DOPRAVNÍ SPOJENÍ
 • Tram
  4, 22 Čechovo náměstí
  6, 7, 24 Bohemians
 • Bus
  124, 139
OTEVÍRACÍ DOBA
Kadeřnictví, Kosmetika a Manikúra
 • Po - Pá 8-19 hod.
 • U pánského a dětského kadeřnictví: Bez objednání!
Prodejna Zdravotnické potřeby, Parukárna
 • Po-Čt  9-17 hod.
  Pá       9-13 hod.
Poradna
 • Poradna pouze na objednání na tel. 777 632 092 nebo na mailu marei@studioludwig.cz